Aktuality

Hodnotíme rok od zavedení opatření proti nákaze

11.3.2021

Ve středu 10.3.2021 proběhlo v Logistickém centru Ostrava další testování zaměstnanců firmy SMOLO CZ na nemoc COVID-19. Z 50 provedených odběrů nebyl ani jeden pozitivní. Testování probíhá souběžné s hodnocením roku od přijetí opatření proti šíření nákazy.

Zaměstnance aktivně testujeme, první šli na řadu popeláři a cestáři

8.3.2021

Skupina SMOLO se do testování na Covid-19 zapojila už minulý týden, kdy vyšetřením prošla většina zaměstnanců na Třinecku. Byli to především popeláři, řidiči, cestáři, dělníci z třídících linek nebo obsluha sběrných dvorů. 

 

Panorama 01/20

5.1.2021

Nový občasník PANORAMA vám přiblíží pestrý pohled na život a prostředí v Třinci. V prvním vydání zde občané naleznou např. užitečné informace o termínech svozu odpadů, letošní významná výročí spojená s jejich městem nebo zajimavost spojenou s Rallye DAKAR 2021.

 

Slezské stopy v Dakaru

2.1.2021

Tým Instaforex Loprais Praga odcestoval na konci roku se dvěma závodními kamiony do Saúdské Arábie na Rallye Dakar. České posádky jistí doprovodné vozidlo, které jsme ve Smolo Hydraulics, s.r.o., doplnili o nezbytnou výbavu – hydraulickou ruku.

S-Magazín 03/20

18.12.2020

Vánoční otevírací doba sběrných dvorů

1.12.2020

Nepřehlédněte úpravu provozní doby během Vánoc na našich sběrných dvorech v Třinci a Jablunkově.

Nejvzdálenější a nejnáročnější zakázka

12.11.2020

V listopadu jsme úspěšně provedli bourací práce u velmi náročného zákazníka v Jihočeském kraji. Byla to opět technicky a logisticky nezvykle komplikovaná zakázka, kdy bylo zapotřebí velmi ostražitě hlídat otřesy a prach. Šlo také o naši letos nejvzdálenější štaci – posádka se se svými stroji vydala na téměř 400 km dlouhou cestu.

Dům těšínských kněžen se promění na muzeum, SMOLO přiloží ruku k dílu

9.11.2020

Jedno z nejstarších stavení na Jablunkovsku – památkově chráněný Knížecí dům – se promění v Muzeum Trojmezí. Renesanční architektura objektu ze začátku 16. století prochází náročnou rekonstrukcí, která zahrnuje rovněž sanaci vlhkého zdiva, narušených krovů a střechy. Součástí projektu je zpracování a odvoz desítek tun odpadů, které zhotovitel svěřil naší skupině.

V období Dušiček posilujeme svozy odpadů z hřbitovů

30.10.2020

Svátek všech svatých (1. listopad) a Památka zesnulých (2. listopad, lidově Dušičky) se v našem regionu tradičně ctí. Odpadářská skupina Smolo přizpůsobila své služby nadcházející dnům a ve spolupráci se samosprávami posiluje svoz odpadů z hřbitovů a jejich okolí.

Na mráz a sníh jsme na Třinecku připraveni

22.10.2020

Společnost SMOLO Třinec s.r.o., která se na Třinecku jako dodavatel nebo subdodavatel stará o údržbu komunikací, je na příchod zimy připravena už od začátku října.