Kariéra

Jsme jednou z významných společností v oblasti environmentálních technologií, služeb a zpracování odpadů v Moravskoslezském kraji. Značka SMOLO sice přichází na trh v roce 2015, naše dlouholetá profesní historie ale sahá až do roku 1995.

Pracovat pro značku SMOLO zároveň znamená zařadit se do skupiny, která svým zaměstnancům vytváří kvalitní a bezpečné pracovní podmínky a dává jim pocit jistoty. Důkazem toho je úspěch a stabilita celé skupiny.

Klademe důraz na to, aby zaměstnanci v naší společnosti našli kromě různých benefitů i prostor na osobní a profesní růst.

 

Aktuální nabídka pracovních míst

  • momentálně máme všechny pozice obsazené

 

Rozvoj pracovníků

Odborné znalosti a zkušenosti pracovníků jsou největší konkurenční výhodou naší společnosti, proto se snažíme o jejich všestrannou podporu. Uvědomujeme si, že úspěch firmy stojí na jejich zaměstnancích, na jejich vzdělání, schopnostech, zručnosti a dovednostech. Abychom našim zákazníkům mohli přinášet nové a kvalitnější služby, dlouhodobě podporujeme rozvoj a vzdělání našich zaměstnanců.

Systém rozvoje pracovníků je zaměřený na:

  • interní vzdělávání realizované prostřednictvím vlastních odborníků
  • účast pracovníků na externích školeních, kurzech, seminářích a konferencích
  • organizování odborných in-house školení
  • rozvoj manažerských, komunikačních a obchodnických dovedností prostřednictvím rozvojových programů

Výhody a benefity

Skupina SMOLO zná hodnotu svých zaměstnanců, proto neustále pracuje i na rozšiřování systému benefitů a zaměstnaneckých výhod.

Výběrový proces

Výběrový proces ve skupině SMOLO má několik kroků. Začíná tím, že se rozhodnete reagovat na konkrétní pracovní pozici, a to zasláním e-mailu, případně telefonicky na kontakt uvedený přímo u aktuálního inzerátu.

Nezapomeňte uvést název pracovní pozice a přiložit svůj strukturovaný životopis. Výběrový proces pokračuje zpracováním Vašich materiálů. V případě potřeby Vás můžeme kontaktovat za účelem doplnění chybějících informací. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, o jehož výsledku pak budete informováni telefonicky nebo písemně.

Máte nám co nabídnout? Pak neváhejte. Svůj strukturovaný životopis zašlete na kontakt uvedený v inzerátu – pokud kontakt není uveden, pak na kariera@smolo.cz, nebo volejte 556 200 830.

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Po vyplnění a odeslání dotazníku budete zařazen do naší databáze uchazečů o zaměstnání. Pokud budete vybrán jako vhodný kandidát, budeme Vás kontaktovat. Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné.

Osobní údaje

Vzdělání

- +

Jazykové znalosti

- +

Praxe

- +