Nová placená služba svozu od domu

Rychle, pohodlně a na čas. 

Bydlíte na území Třince a potřebujete se pohodlně, přímo od domu zbavit velkoobjemových předmětů? Nově můžete využít zcela novou službu, kterou připravila odpadová společnost společně se zástupci města.

Ne všichni mají možnost si sami odvézt například starou sedací soupravu na místo přitavení velkoobjemových kontejnerů nebo do sběrného dvora. Pro ně je připravena nová služba, kdy si odvoz nábytku, kuchyňské linky nebo matrace či elektroodpadu objednají přímo u nás, pomocí mobilní aplikace,“ uvedl jednatel odpadové společnosti SMOLO CZ Tomáš Ondraszek.

Není to stěhování, je to zpoplatněná služba, kterou firma rozjela letos v květnu, prozatím jen na území celého města Třince.  Lze nechat odvézt veškeré předměty, které od občanů přijímá bez poplatku sběrný dvůr v Třinci.

Pro zjednodušení: Službu lze objednat pouze pro velkoobjemové předměty z domácností (nevztahuje se na stavební odpad, dveře, okna, pneumatiky a nebezpečné odpady).

Veškeré věci k odvozu musí být v dohodnutý den a čas připraveny před domem u komunikace, kde za přítomnosti objednatele dojde k úhradě a nakládce. Součástí služby není stěhování. Objednatel zaplatí pouze za naložení a vyložení (rozhoduje množství odpadu) a za jízdu dle zvolené oblasti. Náklady na likvidaci hradí město.

Zóna A: Lyžbice, sídliště Sosna, Staré Město, Terasa

Zóna B: Český Puncov, Dolní Líštná, Guty, Horní Líštná, Kamionka, Kanada, Karpentná, Kojkovice, Koňská, Nebory, Oldřichovice, Osůvky, Tyra.

 

Výpočet ceny:

Záleží na zvolené oblasti a množství předmětů. Zájemce si cenu vypočítá jednoduše pomoci internetové kalkulačky na webu sluzby.smolo.cz.

Aplikace má předvolený objem pro jednotlivé položky a je intuitivní. Vyplněním objednávkového formuláře zájemce zjistí přesnou cenu. Pokud objednávku odešlete, bude jej kontaktovat dispečink k potvrzení.

Příklady:

Za výše uvedené poplatky přijde četa, naloží před domem nachystané velkoobjemové předměty na auto, odveze je a vyloží ve sběrném dvoře, kde se zaměstnanci postarají o jejich dotřídění podle požadavků legislativy.

Platba je možná pouze v hotovosti v den a na místě nakládky. Připravte si přesnou částku, děkujeme.